Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

1. Müügitingimused kehtivad Rahvaturg.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Goalhunters OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Rahvaturg.ee/tingimused

 

Hinnainfo

1. Kõik Veebipoes toodud reklaamhinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% vastavalt kehtivatele seadustele.

2. Ostud fikseeritakse/kinnitatakse e-maili teel. 

3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).

4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Rahvaturg.ee/reklaam

 

Tellimuse vormistamine

1. Kuulutuse reklaamimine.

1) Loo uus kuulutus klikkides “+ Lisa kuulutus” nuppu. 

2) Vali pakett kuhu soovid kuulutust lisada, klikkides “Alusta kuulutuse lisamist” nuppu.

3) Täida kuulutuse andmed.

4) Kuulutuse täitmise lõpus “Kokkuvõte” on võimalik valida lisa teenusena kuulutuse võimendamiseks reklaamteenuseid. Vali sobivad reklaamid, lisa reklaamide pikkus päevades ja aktiveeri sinule sobivad reklaamid klikkides “Lisa reklaam” nupule.

5) Tellimuse kinnitamiseks vajuta “Jätka kuulutusega” nupule.

6) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ja valige sobiv makseviis. Ekraanile kuvatakse arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Danske, Nordea, LHV, Krediidipank) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

7) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

8) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt, tellitud kaup ja arve laekub teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

 

2. Kuulutuste lisamise pakett “Ettevõtja”

1) Loo uus kuulutus klikkides “+ Lisa kuulutus” nuppu. 

2) “Ettevõtja” paketi aktiveerimiseks vajuta “Aktiveeri Pakett:” sektoris “Aktiveeri” sobivale paketile.

3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ja valige sobiv makseviis. Ekraanile kuvatakse arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Danske, Nordea, LHV, Krediidipank) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

4) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

5) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt, tellitud kaup ja arve laekub teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

 

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale. Tarbija kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija poolt tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

 

Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist saadetakse tellitud Kaup ja arve teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

 

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

Rahvaturg.ee veebipood ei tagasta ostetud teenuste eest raha.

 

Vääramatu jõud

1) Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood  ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale.

2) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

 

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega või kumbki osapool leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija/Veebipood esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija/Veebipood võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud 

Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

345x345_rahvaturg
345x345_rahvaturg